Webdesign

Jednoduchý web vám rádi uděláme, ze složitého budeme nadšený!

Vytvoříme pro vás web nebo naprogramujeme webovou aplikaci.
Jak?

1Plánujeme

Počítejte s tím že budeme chtít abyste se do plánování webu aktivně zapojili. Společně vytvoříme nejen obsah a strukturu stránek, ale stanovíme i chování jednotlivých částí webu. A samozřejmě grafika. Budeme se ptát, co se vám líbí/nelíbí, na preference barev, zda máte již grafický manuál, logo, nebo začínáte od nuly.
2

Kreslíme

Grafický návrh je, i když se to nezdá, jedna z časově nejnáročnějších prací na webu. Grafický návrh se většinou vytváří jen jeden a po kolu připomínek je odladěn do konečné podoby. Zní to asi zvláštně, ale věřte že každý zkušený designér je schopen se trefit do vašeho vkusu. Ať již máte vlastní grafický manuál nebo se sedí nad čistým stolem. Samozřejmě je možné vytvořit návrhů více, ale je pak třeba počítat s navýšením ceny. Pokud máte grafický návrh vlastní, nebo máte třeba vyhlídnutou nějakou šablonu, není problém - začneme rovnou řezat do html.
3

Oživujeme

Než přikročíme k tomuto bodu chceme od vás potvrdit, že vytvořený grafický návrh je opravdu finální. Návrh bude "rozřezán" do html kódu a bude mu řečeno jak se má chovat na obrazovkách počítače, tabletu nebo mobilu. Kód je po funkčních kouscích nasazen i do redakčního systému, abyste si mohli web obsluhovat sami. Následuje testovací provoz, kdy se odchytávají mouchy. Hledáme chyby provozního rázu, design se v tuto chvíli již pravděpodobně nachází v tolika kouscích, že případné opravy grafiky z kroku 2 bychom museli zaúčtovat jako vícepráce.
4

..běží to....

Předáním webu to nekončí. Nadále se o váš web staráme - v rámci webhostingu aktualizujeme redakční systém a poskytujeme podporu. A protože jsme v opensourcovém redakčním systému jedním z aktivních vývojářů, váš web je možné kdykoliv rozšířit nebo doprogramovat novou funkci. Máme weby co běží z minulého století i přes nástrahy nových technologií. Sice vypadají jako z minulého století, ale vlastníci nás za celou dobu nemuseli požádat o zásah (detizeme.cz).

Jsme schopni i převzít vaše staré stránky, pokud nejste spokojení se stavem či správcem,
upravit, opravit a nasadit je k nám na servery.

Naše práce