Reference

Colliers

Vyhledávač kanceláří, skladů a obchodních prostor. Přáním bylo sloučit tři nezávislé vyhledávače do jednoho prostoru a volněji navázat na grafický manuál firmy. Naší idejí bylo umožnit celý vyhledávácí proces odehrát na jedné stránce. Data jsou na Colliers mezinárodním serveru a jsou pravidelně importovány na naše servery. Design, redakční systém a vnitřní terminál v designu stránek.

Etnologický ústav AVČR

Webové stránky pro akademický časopis Český lid. Redesign stávajících stránek a přechod na vlastní terminál, který splňuje nutnosti vědeckého publikování a kompletního recenzentního řízení. Terminál měl splňovat funkčnost Open Journal Systém, ale být uzpůsoben na míru. Posléze byly nově vytvořeny i stránky dalších dvou časopisů, Historická demografie a Národopisný věstník.

Zdravá města ČR

Národní síť Zdravých měst vytváří portál a nástroje pro členská města. Stránky pod hlavní doménou i stránky všech členských měst. Rozsáhlý vnitřní terminál pro správu s přístupem tisíců uživatelů s rozdílnými právy. Některá data jsou čerpána ze státních databází, ČSÚ, .... Pro Národní síť jsme vytvářeli také tematické portály.

Efekt

Web Ministerstva průmyslu a obchodu zaměřený na úspory energií. Základní grafická podoba určená klientem. Redakční systém umožňuje i vstup energetických poradců a zajišťuje evidenci poradenství pro ministerstvo.

U věže

Webové stránky restaurace. Denní jídelníček je exportován do externí databáze, takže restauraci odpadá duplikované vyplňování. Design, aranžování jídel pro fotografie, redakční systém ActionApps Toolkit.

RC Poděbrady

Rodičovské centrum Poděbrady má od nás stránky od roku 2004. V roce 2022 získali grand na redesign stránek. Hostováno na naších serverech, redakční systém Toolkit.

Safari Park

Stránky SafariParku. Design je spoluprácí Ecn Studia a Designuj! a grafických prvků který park již používá. Html, css a redakční systém ActionApps Toolkit.

Multikulturní centrum Praha

Webové stránky organizace MKC - v této podobě běžící od roku 2016. Průběžně jsme vytvářeli i další jejich tematické weby. Weby navzájem sdílejí vybrané informace či příspěvky. Kromě designu, jsme pro některé z webů vytvářeli i loga.

Interior Design,Dagmar Zárubová

Prezentační web služeb Dagmar Zárubové. Design, HTML, CSS, publikační systém ActionApps Toolkit.